500 zł - rabat 1 %  || 1000 zł - rabat 2 %  || 2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

KOS-66

Kos KOS-66

Kos-66 to prosta forma i wiele wariantów kolorystycznych. Nowa seria gniazd i wyłączników, która powoli zdobywa serca Klientów i instalatorów. Seria Kos-66 oprócz standardowych rozwiązań wzbogacona została w gniazda multimedialne (głośnikowe). Ramki podobnie jak elementy centralne występują w czterech wariantach kolorystycznych: biały, kremowy, kolor aluminium i grafitowy. 

KOS-66 GNIAZDO 2xSAT KOŃCOWE KOS-66 GNIAZDO 2xSAT KOŃCOWE
Producent: KOS
Cena: 86,03 zł
zobacz więcej
KOS-66 GNIAZDO RTV KOŃCOWE KOS-66 GNIAZDO RTV KOŃCOWE
Producent: KOS
Cena: 39,39 zł
zobacz więcej
KOS-66 GNIAZDO RTV PRZELOTOWE KOS-66 GNIAZDO RTV PRZELOTOWE
Producent: KOS
Cena: 47,68 zł
zobacz więcej
KOS-66 RAMKA 5-KROTNA KOS-66 RAMKA 5-KROTNA
Producent: KOS
Cena: 11,40 zł
zobacz więcej
KOS-66 RAMKA POCZWÓRNA KOS-66 RAMKA POCZWÓRNA
Producent: KOS
Cena: 9,33 zł
zobacz więcej
KOS-66 RAMKA PODWÓJNA KOS-66 RAMKA PODWÓJNA
Producent: KOS
Cena: 5,08 zł
zobacz więcej
KOS-66 RAMKA POJEDYNCZA KOS-66 RAMKA POJEDYNCZA
Producent: KOS
Cena: 2,69 zł
zobacz więcej
KOS-66 RAMKA POTRÓJNA KOS-66 RAMKA POTRÓJNA
Producent: KOS
Cena: 7,15 zł
zobacz więcej

KOS-66 - proste i praktyczne gniazdka

Gniazdka KOS-66 zdobywają coraz większe uznanie wśród klientów i instalatorów, którzy doceniają ich prostotę, a zaraz funkcjonalność. To przykład klasycznych ramek oraz włączników, który design oparty został o prostą formę, ale w sprzedaży dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych: biały, kremowy, aluminiowy i grafitowy. Co warto wiedzieć o serii KOS-66 przed jej zakupem?

Ekonomiczna seria gniazd - KOS-66

Rozwiązanie to przekonuje swoją ekonomicznością. Cena zakupu najprostszych modeli gniazdek zaczyna się już od kilku złotych, a kończy na kilkudziesięciu. W zamian za niewielkie pieniądze otrzymujemy wysoką jakość wykonania, trwałość oraz szeroką gamę produktów - od ramek, przez proste gniazdka, aż po wejścia audio.

Design i wykończenie produktów z serii KOS-66 najlepiej określa słowo prostota. Nie spotkamy tutaj dziwnych kształtów ani niespotykanych materiałów. Wygląd większości modeli jest doskonale znany każdemu z nas - prostokąt lub kwadrat w jasnym odcieniu. Materiałem najczęściej stosowanym do wytwarzania gniazd jest plastik, którego użycie powoduje, że cena jest tak atrakcyjna.

Zastosowanie gniazdek KOS-66

Gniazdka KOS-66 doskonale sprawdzą się w każdym rodzaju pomieszczeń. Ich prosty kształt pasuje do wymagań kuchni oraz łazienki, ale równie dobrze sprawdzi się w ciągach komunikacyjnych czy też salonie. Ze względu na swoją ekonomiczność gniazdka KOS-66 są często używane w budynkach instytucji publicznych, szkołach oraz szpitalach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl